Supportersvereniging PSV
Een echte FAN is LID!
Home > Seizoen 2018/2019 > Spelersstatistieken
Een echte FAN is LID!

Nog geen lid?
Meld je nu dan aan!

Spelersstatistieken

PSV - FC Groningen

Een overwinning voor de 11 die in de basis stonden, maar alle invallers speelden gelijk. Gutierrez spelt niet maar houdt de leiding. De overwinning van Pereiro helpt hem niet veel wat betreft zijn positive. Ihattaren komt binnen in de tweede divisie.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  2- 1
Zoet1.0003.00090 min  2- 1
Angelino1.0003.00090 min  2- 1
Schwaab1.0003.00090 min  2- 1
Viergever1.0003.00090 min  2- 1
Dumfries1.0003.00090 min  2- 1
Hendrix1.0003.00090 min  2- 1
Rosario1.0003.00090 min  2- 1
Pereiro0.9892.96789 min  2- 1
Ihattaren0.0110.011 1 min  0- 0
Bergwijn1.0003.00090 min  2- 1
Jong1.0003.00090 min  2- 1
Lozano0.4781.43343 min  2- 1
Malen0.5000.50045 min  0- 0
Sadilek0.0220.022 2 min  0- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Gutierrez5.6115.2000.4110.00016.0112.853
Jong19.00017.0001.0001.00052.0002.737
Zoet19.00017.0001.0001.00052.0002.737
PSV19.00017.0001.0001.00052.0002.737
Angelino18.87816.8781.0001.00051.6332.735
Viergever18.62216.6221.0001.00050.8672.732
Bergwijn17.35615.3561.0001.00047.0672.712
Schwaab16.00014.0001.0001.00043.0002.688
Hendrix17.80015.3221.7330.74447.7002.680
Dumfries18.12215.3001.8221.00047.7222.633
Lozano17.32214.6111.7111.00045.5442.629
Rosario16.02213.3001.7221.00041.6222.598
Pereiro12.9119.5442.5110.85631.1442.412

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Isimat-Mirin1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Teze0.1780.1780.0000.0000.5333.000
Mauro0.5000.4890.0110.0001.4782.956
Sadilek0.8560.8330.0220.0002.5222.948
Sainsbury2.3782.0000.3780.0006.3782.682
Behich0.8220.6330.1890.0002.0892.541
Malen4.7223.2441.2440.23310.9782.325
Rigo1.4670.5780.8890.0002.6221.788
Ramselaar0.2780.0780.2000.0000.4331.560
Ihattaren0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Gapko0.0110.0000.0110.0000.0111.000
Verreth0.0220.0000.0220.0000.0221.000
Romero0.1110.0000.1110.0000.1111.000