Supportersvereniging PSV
Een echte FAN is LID!
Home > Seizoen 2018/2019 > Spelersstatistieken
Een echte FAN is LID!

Nog geen lid?
Meld je nu dan aan!

Spelersstatistieken

Excelsior - PSV

Gelukkig weer eens een overwinning. Maar Pereiro en Hendrix speelden niet. Pereiro staat vaster op de laatste plaats.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0003.00090 min  2- 0
Zoet1.0003.00090 min  2- 0
Dumfries1.0003.00090 min  2- 0
Angelino1.0003.00090 min  2- 0
Schwaab1.0003.00090 min  2- 0
Viergever1.0003.00090 min  2- 0
Rosario1.0003.00090 min  2- 0
Sadilek1.0003.00090 min  2- 0
Ihattaren0.8222.46774 min  2- 0
Gakpo0.1780.17816 min  0- 0
Bergwijn0.9892.96789 min  2- 0
Rigo0.0110.011 1 min  0- 0
Jong1.0003.00090 min  2- 0
Lozano0.9562.86786 min  2- 0
Malen0.0440.044 4 min  0- 0

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Jong24.00019.0004.0001.00061.0002.542
Zoet24.00019.0004.0001.00061.0002.542
PSV24.00019.0004.0001.00061.0002.542
Angelino23.87818.8784.0001.00060.6332.539
Viergever23.62218.6224.0001.00059.8672.534
Bergwijn22.06717.0674.0001.00055.2002.502
Hendrix21.70016.3224.6330.74453.6002.470
Dumfries23.12217.3004.8221.00056.7222.453
Schwaab20.88916.0003.0001.88951.0002.441
Lozano20.53315.5672.7112.25649.4112.406
Rosario20.90015.1784.7221.00050.2562.405
Pereiro15.85610.5443.0112.30034.6442.185

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Teze0.1780.1780.0000.0000.5333.000
Isimat-Mirin1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Sadilek1.8561.8330.0220.0005.5222.976
Mauro0.5000.4890.0110.0001.4782.956
Ihattaren1.7671.6560.1110.0005.0782.874
Gutierrez5.7335.3220.4110.00016.3782.857
Sainsbury2.3782.0000.3780.0006.3782.682
Behich0.8220.6330.1890.0002.0892.541
Malen5.3783.8561.2890.23312.8562.390
Gakpo1.9331.2440.6890.0004.4222.287
Rigo1.4780.5780.9000.0002.6331.782
Ramselaar0.2780.0780.2000.0000.4331.560
Verreth0.0220.0000.0220.0000.0221.000
Romero0.1110.0000.1110.0000.1111.000