Supportersvereniging PSV
Een echte FAN is LID!
Home > Seizoen 2019/2020 > Spelersstatistieken
Een echte FAN is LID!

Nog geen lid?
Meld je nu dan aan!

Spelersstatistieken

Vitesse - PSV

Een gelijkspel, ook voor alle spelers. Er verandert dus weinig, zeker omdat de 11 uit de stand weer in de basis stonden.

Resultaat:

SpelerGespeeldPuntenMin.Uitslag
PSV1.0001.00090 min  3- 3
Zoet1.0001.00090 min  3- 3
Angelino1.0001.00090 min  3- 3
Viergever1.0001.00090 min  3- 3
Schwaab1.0001.00090 min  3- 3
Dumfries1.0001.00090 min  3- 3
Rosario1.0001.00090 min  3- 3
Pereiro0.5000.50045 min  1- 1
Ihattaren0.5000.50045 min  2- 2
Hendrix0.8670.86778 min  2- 2
Gakpo0.1330.13312 min  1- 1
Lozano1.0001.00090 min  3- 3
Jong1.0001.00090 min  3- 3

Stand na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Bergwijn26.02220.0224.0002.00064.0672.462
Viergever28.44421.6225.0001.82269.8672.456
Jong29.00022.0005.0002.00071.0002.448
Zoet29.00022.0005.0002.00071.0002.448
PSV29.00022.0005.0002.00071.0002.448
Angelino28.87821.8785.0002.00070.6332.446
Dumfries28.12220.3005.8222.00066.7222.373
Hendrix25.24418.0565.5001.68959.6672.364
Schwaab25.88919.0004.0002.88961.0002.356
Rosario25.90018.1785.7222.00060.2562.326
Lozano24.38917.4223.7113.25655.9782.295
Pereiro17.31111.4003.6112.30037.8112.184

Stand 'tweede divisie' na deze wedstrijd:

SpelerGespeeldGewonnenGelijkVerlorenPuntenGemiddeld
Teze0.1780.1780.0000.0000.5333.000
Isimat-Mirin1.0001.0000.0000.0003.0003.000
Mauro0.5000.4890.0110.0001.4782.956
Gutierrez5.7445.3220.4220.00016.3892.853
Behich0.8220.6330.1890.0002.0892.541
Sainsbury2.5562.0000.3780.1786.3782.496
Ihattaren3.8112.7001.1110.0009.2112.417
Gakpo3.0562.1780.8220.0567.3562.407
Malen6.4894.7561.2890.44415.5562.397
Sadilek3.7672.1001.6670.0007.9672.115
Rigo1.4780.5780.9000.0002.6331.782
Ramselaar0.2780.0780.2000.0000.4331.560
Verreth0.0220.0000.0220.0000.0221.000
Romero0.1110.0000.1110.0000.1111.000